Aras Bulut İynemli ile Necip Memili açıkladı; Çukur 4. sezonda bitiyor mu?

Çukur dizisinin başrol oyuncuları Aras Bulut İynemli ile Necip Memili, fenomen dizinin 4. sezon da ekrana veda edeceği iddiası hakkında neler söyledi?

“Çukur” dizisinin başrol oyuncuları Aras Bulut İynemli ile Necip Memili, eşleriyle Etiler’de bir restoranda yemek yedi. Önden çıkan Aras Bulut İynemli, muhabirlerin maske takıp takmadığını kontrol etti. Oldukça neşeli olan İynemli, Necip Memili’yle ilgili espri yaptı. Necip Memili “Hesabı bana ödetti” deyince de Aras Bulut, magazin diliyle rol arkadaşına takıldı.

Memili ancak setin tatil olduğu günlerde görüşebildiklerini belirtti.
Öte yandan Necip Memili, kızı Asya’yı temmuz ayında kucağına almıştı.
Aras Bulut İynemli, Asya bebeğin hem annesine hem de babasına benzediğini söyledi.

İynemli’nin başrolünü oynadığı ve 5 milyon seyirciye ulaşan “7. Koğuştaki Mucize” filmi aynı zamanda ödül şampiyonu oldu. Başarılı oyuncuya yeni film projesinin olup olmadığı soruldu. İki ünlü oyuncuya “Çukur” dizisinin 4. sezonunda ekrana veda edeceği iddiası soruldu.

Poz verirken maskesini düzelten Aras Bulut İynemli’nin bu sırada sevgilisi Bige Önal’ın elini bırakmaması da dikkatlerden kaçmadı. Aras Bulut İynemli arabasına doğru giderken bir muhabirin gerçek adı ile dizideki karakteri Yamaç’ı karıştırıp kendisine “Araç” dediğini anlattı.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Tivibu 47. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100