Arda Turan'ın eşinin görüntüsü şoke etti

Geçen ay sonu ikinci oğlu Asil Aslan’ı kucağına alan arda turan ailesiyle Muğla’da tekne tatiline çıktı. Yıldız futbolcu deniz keyfi yaptıktan sonra kameraya takıldı. Arda Turan daha sonra kardeşi Okan Turan ve yakın arkadaşı Egemen Türk’ün de aralarında olduğu yakınlarıyla botta görüntülendi. Ünlü futbolcu selfie çektirme isteklerini kırmadı.

Arda Turan bir süre sonra sürat motoruyla açıldı. Ünlü futbolcunun eşi Aslıhan Doğan ise teknenin güvertesinde güneşlendi. Doğan’a daha sonra müstakbel eltisi katre yırtıcı da eşlik etti. İki hafta önce doğum yapan Aslıhan Doğan’ın fit fiziği görenleri şaşırttı. Doğan, üzerine bornozunu giyip aşağıya indi. Akşam saatlerinde Aslıhan Doğan, müstakbel eltisi Katre Yırtıcı ve bebek bakıcısıyla tekneden inip bebeği Asil Aslan’la parka gitti.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100