Aslıhan Doğan çocuğunu aç bırakıyor yorumuna isyan etti!

Arda Turan’ın ikinci bebeğine hamile olan eşi Aslıhan Doğan, Mert Vidinli’nin bir dergi için yaptığı canlı yayına konuk oldu. Doğan, karantina döneminin hayatında pek bir şey değiştirmediğini söyledi.

Oğlu Hamza geçen ekim ayında 1 yaşına basan Aslıhan Doğan, bir gününün nasıl geçtiğini anlattı. Aslıhan Doğan’ın ilk hamileliğinde çok az kilo alması tartışma yaratmıştı. Doğan’ın ikinci hamileliği sırasında aldığı kilo da bu nedenle merak konusu oldu.

Doğuma hazırlanan Aslıhan Doğan, korona virüs endişesi taşıyıp taşımadığı sorusuna da yanıt verdi. 34 yaşındaki Doğan, parlaklığıyla dikkat çeken saçlarını hiç boyatmadığını ifade etti.

Canlı yayına bir ara Arda Turan’da misafir oldu. Aslıhan Doğan en az 4 çocuk yapmak istediğini sözlerine ekledi. Öte yandan arda turan evde top oynarken oğlu Hamza’nın kendisini izleyip alkışladığı videoyu “En büyük taraftarım” notuyla paylaştı.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100