Ata Demirer ile Alara Bozbey birbirlerini bir kez daha sildi

Ünlü komedyen Ata Demirer ile ikinci kez barıştığı oyuncu Alara Bozbey, birbirlerini neden sildiler?

Ünlü komedyen Ata Demirer’in, 2. kez barıştığı oyuncu Alara Bozbey’le Geyikli’de evleneceği gündeme gelmişti. Bozbey’in, ağır bir grip hastalığı geçirdiği günlerde Demirer’in ailesiyle beraber hastane çıkışı görüntülenmesi de iddiayı güçlendirmişti.

Ata Demirer, sık sık Çanakkale’de beraber denize daldığı Alara Bozbey’le paylaştığı tatil fotoğraflarıyla da dikkat çekmişti. Ünlü komedyen geçen şubat ayında Bozbey’le hakkında çıkan evlilik iddiasını yanıtsız bırakmıştı.

Ata Demirer ile Alara Bozbey’in bir küs bir barışık süren ilişkisinde yeniden kriz çıktığı ortaya çıktı. İkili birbirlerini bir kez daha sosyal medyadan sildiler. Telefonla ulaştığımız Alara Bozbey konuyla ilgili konuşmak istemedi.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Tivibu 47. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100