Banu Zorlu: Korkudan arabaya binemiyorum

Korona virüs önlemleri kapsamında kapanan kuaför ve güzellik merkezleri hafta başı faaliyetlerine yeniden başladı. Aralarında Banu Zorlu’nun da olduğu birçok ünlü isim de müdavimi oldukları kuaförlere bakım yaptırmaya koştu.

Banu Zorlu geleneği bozmadı ve röportaj öncesi mikrofona dezenfektan sıktı. Ünlü şarkıcı kuaförüne geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Zorlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı korona virüse karşı başarılı mücadelesinden dolayı tebrik etti. Banu Zorlu geçen günlerde sokak hayvanlarına mama verirken görüntülenmişti. Yıllardır yaz aylarında Çeşme’deki yazlığına giden Zorlu, bu yıl tatile gitmeyi düşünmediğini belirtti.

Ünlü şarkıcı en az bir yıl yurtdışına çıkmama kararı aldığını da ifade etti. Zorlu, korona virüse yakalanma korkusu yüzünden arabasına bile binmediğini sözlerine ekledi.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100