Barış Arduç'tan çocuk açıklaması

“Çukur” dizisinde Arık Böke Erdenet rolüne hayat veren Barış Arduç, aracının içinde soruları yanıtladı. Arduç, izlenme rekoru kıran Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli’yle kavga sahnesini anlattı. Ünlü oyuncu kötü karakteri canlandırmanın kendisi için önemli bir fırsat olduğunu belirtti.

Yakışıklı oyuncu geçen ay sürpriz bir kararla 6 yıllık sevgilisi Gupse Özay’la Çeşme’de nikah masasına oturmuştu. Parmağındaki alyansı gösteren Arduç, “Nikah yüzüğü takmayı sevdim” dedi.

Barış Arduç evliliğin hayatlarını pek değiştirmediğini belirtti. Gupse Özay’la sade bir nikahla evlenen Arduç, düğün yapmayı ise düşünmediklerini ifade etti. Yakışıklı oyuncu eşi hamile olduğu için sürpriz nikah kıydıkları iddiasına da yanıt verdi.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100