Beren Saat evi terkediyor! Ünlü çift boşanıyor mu?

Beren Saat ile Kenan Doğulu ihanet iddiaları ile sarsılan evliliklerine ikinci bir şans vermiş ve yeniden bir araya gelmişlerdi. 2014 yılında Amerika’da nikah masasına oturan ve  geçtiğimiz yıl ilişkilerinde büyük bir kriz yaşayan çift, bir süre sonra aralarını düzeltmeyi başarmıştı. Ancak ünlü çiftten bir üzücü haber daha geldi.

Beren Saat ile Kenan Doğulu ayrılık kararı aldı. Peki Beren Saat ile Kenan Doğulu bu kez boşanıyorlar mı? Evliliklerindeki krizi aşamadıkları konuşulan ikiliden Beren Saat, evden ayrılmak için emlakçılara haber gönderdi ve acil daire arayışına girdi. Beren Saat, eşinin bu yılki doğum gününde paylaştığı mesajıyla çok konuşulmuştu. Saat’in ‘Beceremediğimiz evlilik olsun’ sözlerinin ardından bir kriz daha patlak vermişti.

Beren Saat, 45 yaşına giren eşi Kenan Doğulu’nun doğum günü için şu mesajı paylaşmıştı:

"Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol olduk hain olduk, bu sefer ‘tamam’ dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, eş olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk, tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun."

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100