Burcu Esmersoy'dan boşanma itirafı

Burcu Esmersoy, Bebek’te spor çıkışı kameralara yansıdı. Burcu Esmersoy, geçen yaz 2 milyon TL’ye ev aldığı Bodrum’la İstanbul arasında mekik dokumaya devam edeceğini anlattı. Öte yandan ünlü sunucu bir dergiye verdiği röportajda son bir yılını değerlendirdi ve Berk Suyabatmaz’la boşanma döneminin kendisini çok etkilediğini ilk kez itiraf etti.

Güzel sunucu hafta içi Bebek’te bir mekânda 44. yaş gününü kutladı. Esmersoy’a gelen onlarca hediye, cipine yerleştirildi. Burcu Esmersoy, arkadaşlarının kendisine sürpriz yaptığını söyledi. Ünlü sunucuya yeni yaşı için neler dilediği soruldu.

Gelen hediyelerle doldurduğu cipini evine gönderen Esmersoy kız arkadaşlarıyla beraber, yakın dostu Merve Kotil’in kullandığı arabaya bindi. Burcu Esmersoy daha sonra Ulus’ta ünlü bir mekana geçti ve ikinci bir doğum günü kutlaması daha yaptı.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Tivibu 47. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100