Çağla Şıkel: Parayı zar zor kazanıyorum

Bir mağaza girişinde kameralara takılan Çağla Şıkel, ilginç maskesiyle dikkat çekti. Oğulları Kuzey ve Uzay’ı hafta sonu babaları Emre Altuğ’a gönderen Şıkel, ablası Berna Şıkel’e doğum günü hediyesi alacağını söyledi. Ünlü mankene eski partneri Alişan’ın da 44 yaşına girdiği hatırlatıldı.

Çağla Şıkel’in Balmumcu’daki evini 11 milyona satışa çıkardığı, ardından bu kararından vazgeçtiği gündeme gelmişti. Ünlü manken eski eşi Emre Altuğ’la ortak aldığı evini neden satmaktan vazgeçtiğini anlattı.

Yıllarca bale yapan Çağla Şıkel, Fi dizisinde dans eden Serenay Sarıkaya’yı katıldığı bir programda kıskandığını söylemişti. Şıkel’e sözlerini yanlış anlayıp olumsuz tweetler atanlar olduğu hatırlatıldı.
Her yıl Bodrum’a giden Şıkel’e bu sene ne zaman tatil yapacağı soruldu. Şıkel, geçen yaz bir ayrana 40 TL verdiği için isyan etmişti.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100