Cem Yılmaz’ın Hadise ile ilgili sözleri 2 yıl sonra nasıl gerçek oldu?

Hadise üç şarkılık yeni projesinin ilk parçası olan “Küçük Bir Yol”u müzikseverlerle buluşturdu. Ünlü şarkıcının bir kadının iç dünyasının en gerçek ve sürreel hallerini yansıtan klibi de şarkı kadar büyük ilgi gördü. Şenol Korkmaz’ın yönettiği klipte bir binanın üstüne çıkarılan beyaz at dikkat çekti. Hadise’nin ata bindiği görüntüler 2 yıl önce Cem Yılmaz’ın altın kelebek gecesine kovboy şapkasıyla gelen ünlü şarkıcıya yaptığı espriyi akıllara getirdi.

Devrim Karaoğlu’nun sözlerini Mete Özgencil’le beraber yazdığı şarkının klibinde Hadise ayrıca, sevgilisi Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek’le beraber kamera karşısına geçti. Ünlü şarkıcı Benek için açtığı sosyal medya hesabından da fotoğraf paylaştı.

1 milyon izlenmeyi birkaç saat içinde geçen şarkının klip çekiminde Hadise’ye sevgilisi de eşlik etti. Ünlü şarkıcının geçen günlerde Kaan Yıldırım’la el ele paylaştığı fotoğrafın üzerine yazdığı “Yanımda, sağımda, solumda, ufkumda… yanında, yazında, kışında, tüm baharlarında…" sözlerinin de “Küçük Bir Yol” parçasına ait olduğu ortaya çıktı.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100