Cenk Eren'den Bendeniz'e 'Kudurma' yanıtı

Cenk Eren, bir röportajında, “Oturmalı masa düzeninde konser vermemizde ne gibi bir sakınca olabilir?” ifadelerini kullanmıştı. Bu sözlere, Bendeniz’den sert tepki geldi.

Ünlü şarkıcı, “Bazı densiz sanat camiasından arkadaşlara sesleniyorum. Lan bu kadar mı aç kaldınız? Milyonlar cebinizde, kudurmak niye? Bir sürü çaresiz insan varken, vicdanınız yoksa etrafınızdan utanın” diyerek, gönderme yaptı.

‘Kudurmak’ kelimesini Bendeniz’e iade ettiğini belirten Eren, sosyal medya hesabından cevap verdi:

“Kalbinin bu kadar kötü olduğunu inan bilmiyordum. Oralar açılsın ki müzisyenler ve orada çalışan garson-komiler ekmeklerini kazansınlar. İlk günden beri elimden geldiğince kendi orkestramla ilgili gerekenleri yapıyorum. Sen üç kuruş için sabaha kadar emek veren bu insanları sevmiyor musun?”

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100