Ebru Yaşar'ın büyük gururu! "Kalmam" başarıdan başarıya koşuyor

Son şarkısı ‘Kalmam’la kısa sürede dinlenme rekorları kıran ünlü sanatçı Ebru Yaşar, Show Radyo’nun instagram sayfasında yapılan canlı yayına konuk oldu. Hakan Demir ile keyifli bir sohbete imza atan Yaşar, hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

Telifmetre raporlarına göre nisan ayında arabesk fantezi dalında en çok dinlenen şarkı olan ‘Kalmam’ın başarısıyla gururlanan ünlü sanatçı, “Gösterilen ilgi şahane” yorumunu yaptı.

Yoğun istek üzerine canlı yayında ‘Kalmam’ şarkısını seslendiren Ebru Yaşar, muhteşem sesiyle kulakların pasını sildi. Evde karantina günlerinin nasıl geçtiğini anlatan sanatçı, herkesin kendi sağlığından sorumlu olduğunu ifade etti.

Ebru Yaşar karantina günlerinde birçok ismin komik videolarını yayınladığı tiktok’a kendisinin de adım attığını söyledi. Hakan Demir canlı yayın konuğu Ebru Yaşar ile soru cevap oyunu da oynadı.

Yaşar, daha sonra Hakan Demir’in ismini verdiği sanatçıların aklına gelen ilk şarkılarını seslendirdi. Hakan Demir yayın sırasında Ebru Yaşar’ın arkasındaki ödüllerin çokluğuna dikkat çekti. Ebru Yaşar yayın sonunda kanalımız tv100’ün 1. yılını kutladı ve başarılarının devamını diledi.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100