Emel Müftüoğlu ayı saldırısını anlattı

Emel Müftüoğlu, Armutlu’da bir restoran çıkışı Magazin Hattı kamerasına takıldı. Renkli sosyal medya paylaşımları büyük ilgi gören Müftüoğlu, son olarak gözleriyle ilgili eleştirilere “Yok gözlerim küçükmüş de yok efendim gözlük niye takıyomuşum da alın bakalım şimdi ne diceniz” notuyla esprili bir karşılık vermişti.

Ünlü sanatçı nisan ayında “Dip” adlı şarkısını görücüye çıkaran kızı çağrı Müftüoğlu’na destek verdiğini belirtti. Emel Müftüoğlu 90’lı yıllara olan büyük özlemin nedenini açıkladı. Ünlü şarkıcı koronavirüsle ilgili yaşadığı korkunun zaman içinde azaldığını ifade etti. Emel Müftüoğlu geçen mayıs ayında yayınladığı, yavru ayının elini ısırdığı videosuyla çok konuşulmuştu.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100