Ezgi Eyüboğlu müstakbel kayınvalidesi Seda Sayan hakkında ilk kez konuştu: Çok müthişti

Ezgi Eyüboğlu, sevgili Oğulcan Engin’in annesi Seda Sayan hakkında ilk kez konuştu. Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile oyuncu Ezgi Eyüboğlu’nun ilişkisi evliliğe doğru gidiyor. İkili son olarak Bodrum’da kameralara takıldı. Bir beach’te görüntülenen çiftin neşeli hali dikkat çekti. Ezgi Eyüboğlu zaman zaman beline bağladığı paresounu düzeltti. Oğulcan Engin bir ara sevgilisine hararetle bir şeyler anlattı. Ezgi Eyüboğlu daha sonra üzerine gömleğini geçirdi ve bir süre öyle oturmayı tercih etti.

Sevgilisiyle İstanbul’a dönen Ezgi Eyüboğlu hafta için kız arkadaşıyla Etiler’de bir restoran çıkışı görüntülendi. Eyüboğlu Bodrum tatilinde müstakbel kayınvalidesi Seda Sayan’ı sahne aldığı mekanda dinlemeye gitmişti. Ünlü oyuncu Oğulcan Engin’in doğum gününde 16 bin dolarlık yüzükle evlilik teklif ettiği iddiasına ilk kez yanıt verdi. “Evlilik haberi şu anda doğru değil” diyen güzel oyuncu panikten ayağı kayınca düşme tehlikesi atlattı.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100