Ezgi Mola tektaşını saklamaya çalıştı

Ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın işletmeci Mustafa Aksakallı ile beraberliği evliliğe doğru gidiyor. Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çifti, bayramda mekân işlettikleri Çeşme’de kameralara takıldı. Mustafa Aksakallı’yla aşk yaşamaya başladıktan sonra işletmeciliğe soyunan Mola’ya “Artık iş dünyası mı yoksa oyunculuk mu sizin için daha önemli?” diye soruldu.

Geçen cuma Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar’ın da kadrosunda yer aldığı “Çöp apartman” dizisiyle anlaşan Ezgi Mola, bayramda verdiği röportajda projeleri değerlendirdiğini açıkladı. Mustafa Aksakallı’dan evlilik teklifi alan ancak henüz nikah tarihi almadıklarını açıklayan Mola, tektaş yüzüğünü gizlemeye çalıştı.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100