Feyza Çıpa ilk kez konuştu: Kutsi’den ihanet yüzünden mi ayrıldı?

Kutsi ile evliliğe doğru giden ilişkisini nisan ayında aniden noktalayan Feyza Çıpa, Zincirlikuyu’da bir AVM çıkışı görüntülendi. Menajeriyle bir araya geldiğini söyleyen Çıpa, karantinayı herkes gibi evinde geçirdiğini anlattı. Güzel oyuncu tatil programı yapmadığını belirtti.

Feyza Çıpa 8 yıl önce “Huzur Sokağı” dizisinin setinde tanışıp iki çocuğunun annesi Sinem Bayraktutar’la evliyken aşk yaşamaya başladığı Kutsi’den ayrıldığını sosyal medyadan duyurmuş ve “Evet, bitti. Kutsi ile yollarımızı ayırdık. Bundan sonraki süreçte adımın onunla aynı cümlede geçmesini dahi istemiyorum” demişti.

Feyza Çıpa’ya kutsi ile ayrılık nedeninin ihanet olup olmadığı soruldu. Ünlü çiftin aile dostu olan usta tiyatrocu Nilgün Kasapbaşoğlu’nun “Kutsi ve Feyza ayrılmasalardı bu yaz nikah masasına oturacaklardı” dediği gündeme gelmişti. Çıpa, konuyla ilgili açıklama yaptı. Feyza Çıpa, daha sonra Kutsi’ye ait aracın direksiyonuna geçti ve evine doğru yola çıktı.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100