Her salı bir devlet hastanesinde yemek paketleri dağıtan Şeyda Coşkun'un yeni durağı neresi oldu?

Ünlülerin Yaşam Koçu Şeyda Coşkun, her salı bir devlet hastanesine giderek sağlık çalışanlarına enerji yiyecekleri dağıtacağını açıklamıştı. İlk olarak İstanbul Tıp Fakültesi’ne giden Coşkun’un bu haftaki durağı, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu.

Ünlü yaşam koçu, korona virüs salgını nedeniyle yoğun bir tempoda çalışan sağlık personeline yemek paketleri dağıttı. Yemek paketlerini tek tek teslim eden Coşkun’un mutluluğu yüzüne yansıdı. Şeyda Coşkun sözünü tutup salı günü dağıtım yaptığı için ayrıca mutlu olduğunu anlattı. Coşkun, sağlık çalışanları için başlattığı kampanyaya çok güzel tepkiler aldıklarını belirtti. 

Ünlü yaşam koçu, geçen hafta evini ilaçlayan firmanın da hastaneye dezenfektan malzemeleri gönderdiğini ifade etti. Aralarında Gülşen ve Gülben Ergen’in de olduğu birçok ünlü isimle çalışan Coşkun, “Herkesin yapacağı bir şey var” dedi.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100