İbrahim Tatlıses genç sevgilisine tepki gösterenlere ateş püskürdü

İbrahim Tatlıses genç sevgilisine tepki gösterenlere ateş püskürdü

Kendisinden 42 yaş küçük İzmirli Gülçin Karakaya ile aşk yaşadığını açıklayan İbrahim Tatlıses, gelen tepkiler üzerine yeni açtığı Youtube kanalından açıklama yaptı.

2011’de silahlı saldırıya uğrayan ve sol tarafı felç olan Tatlıses, Gülçin Karakaya’nın hayatındaki yerine dikkat çekti.

Tatlıses, yakın zamanda karakola şikayet ettiği büyük oğlu Ahmet Tatlıses’le nasıl barıştığını da anlattı.

Eski hayat arkadaşı Perihan Savaş, genç sevgili haberini gördükten sonra Tatlıses için "Allah akıl fikir versin" demişti. Ustan sanatçı, kızı Melek Zübeyde’nin de annesi olan Savaş’a ilk kez yanıt verdi.

İbo Show programına yeniden başlayacağını da belirten İbrahim Tatlıses, röportajının sonunda "Sevdiklerimden aldığım yarayı kimseden almadım" itirafını yaptı.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100