Kadir Doğulu: Evli bir çiftin farklı şehirde olması çok zor

Kadir Doğulu Nişantaşı’nda kameralara takıldı. Yakışıklı oyuncu Doğulu’nun son dönemde eşi Neslihan Atagül hakkında yaptığı aşk dolu açıklamalar sık sık gündem oluyor. Doğulu, yapımcı Yaşar İrvül ve oğlu Efe İrvül’ün imza atacağı “Güneş Tutulması” adlı dizide rol almaya hazırlanıyor.

Film ve müzik şirketi de olan Kadir Doğulu, Kazak yapımcı Koyanbayev Nurlan’la ortak çektiği “Kazak Bizınıs In Törki” adlı komedi filminin çekimlerini tamamladığını açıkladı.

Ünlü oyuncu “Sefirin Kızı” dizisinin çekimleri nedeniyle Muğla’da olan eşi Neslihan Atagül’e olan özlemini de anlattı. Yıllardır kamp yapan ve eşiyle karavanla tatile çıkan Doğulu, karantina günlerini belgesel çekerek değerlendirdiğini sözlerine ekledi.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Tivibu 47. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100