Kadir Doğulu’yu kızdıran film teklifi

Kadir Doğulu, Kazak yapımcı Koyanbayev Nurlan’la ortak çektiği “Kazak bizınıs in törki” adlı komedi filmi için kamera karşısına geçti. Ünlü oyuncu, çekimler sırasında oldukça eğlenceli anlar yaşadı. “Magazin Hattı”na konuşan Kadir Doğulu, Kazak yapımcı Koyanbayev Nurlan’la nasıl bir araya geldiğini anlattı. Doğulu çektikleri komedi filminin hikâyesinden bahsetti. Ünlü oyuncu, filmin Türkiye’de gösterilmeyeceğini açıkladı. Doğulu, pandemiyle ilgili çarpıcı tespitlerde de bulundu.

Neslihan Atagül’ün kanserle mücadelenin simgesi haline gelen Neslican Tay’ın anısına çekilecek “Demir Kadın Neslican” adlı filmde başrol oynayacağı gündeme gelmişti. Eşinin teklifi gelir gelmez reddettiğini belirten Kadir Doğulu ise yapımcıya tepki gösterdi.  Doğulu, 21 yaşında vefat eden Neslican Tay’ın hayatının çok iyi yazılmış senaryolarla anlatılması gerektiğini vurguladı.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100