Merve Boluğur eski sevgilisinin Burcu Özberk'e beğeni atmasına ne yorum yaptı?

Merve Boluğur, Levent’te bir kuaför salonunda görüntülendi. Son günlerde sık sık Alaçatı tatilinden fotoğraflar paylaşan Merve Boluğur, İstanbul’a döner dönmez kuaför salonuna koştu. Boluğur, mekandan ayrılmadan önce saçlarına aynada son bir kez daha baktı.

Yaz modundan yine yaz moduna geçiş yaptığını anlatan 32 yaşındaki oyuncu, meşhur kahkahasını patlattı. Kuaförü Boluğur’un saçına hangi işlemleri yaptığını anlattı.

Merve Boluğur sosyal medyadan kendisine attığı hayranlık dolu mesajların ardından aşk yaşamaya başladığı sanat yönetmeni Burak Dayı’dan geçen günlerde ayrıldı.

Ünlü oyuncu, Burak Dayı ile aşk yaşarken hem kendi hem de sevgilisinin baş harflerinden oluşan kolye takıyordu. Ayrılığın ardından Boluğur’un kolyesindeki b harfini çıkardığı ve birlikte fotoğraflarını sildiği görüldü.

Burak Dayı’nın son dönemde Merve Boluğur’dan ayrıldıktan hemen sonra yine ünlü ve güzel bir oyuncu olan Burcu Özberk’i sosyal medyadan beğeni yağmuruna tuttuğu ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncu eski sevgilisiyle ilgili soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti.

Öte yandan Merve Boluğur kuaförün bahçesince çektirdiği fotoğraflarını “Sevgi” notuyla instagram sayfasından yayınladı.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100