Nişanlısından ayrılan Vildan Atasever eski rol arkadaşıyla yakınlaştı

Geçen yıl nişanlandığı Erkan Akdemir’le yollarını sessiz sedasız ayıran ünlü oyuncu Vildan Atasever, “Dilsiz” filminde başrolü paylaştığı Ozan Çelik ve yönetmen arkadaşı Osman Nail Doğan’la Cihangir’de bir araya geldi. Çelik ile Atasever’in arasındaki samimiyet dikkat çekti.
Çıkışta arkadaşlarıyla yürürken Magazin Hattı kamerasına takılan Atasever, çantasının içinden maskesini aradı.

Ünlü oyuncu nişanlısı Erkan Akdemir’le ayrılık nedeni hakkında konuşmak istemedi. Vildan Atasever’in “Rol arkadaşım” dediği Ozan Çelik’in elindeki gül dikkat çekti. Çelik, çiçekle ilgili soru sorulunca sinirlendi.

Ünlü oyuncunun kahkahaları sokağı inletti. Atasever, taksi beklerken arkadaşlarıyla şakalaştı. Ozan Çelik’in elindeki gülü ünlü oyuncuya verdiği görüldü. Eski rol arkadaşıyla gece boyunca samimi tavırlar sergileyen vildan Atasever, daha sonra bindiği taksiyle uzaklaştı.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100