Ragnarok dizisinin Norveçli yıldızı Herman Tommeraas Türkçe konuşmaya çalışırsa...

Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yer alan Ragnarok’un Norveç asıllı oyuncusu Herman Tommeraas’ın, İnstagram hesabından yaptığı canlı yayın sırasında Türk takipçileri için söylemeye çalıştığı cümle gülümseten anların yaşanmasına neden oldu.

Takipçilerine selam göndermek için Google’ın çeviri aracından yardım alan Tommeraas, ilk denemesinde ‘hey insanlar’ yazıp okuyarak başarılı oldu. Ancak Tommeraas’ın iyi günler dilemek için yazdığı ‘Umarım hepiniz harika bir gün geçirirsiniz’ cümlesinin telaffuzuna verdiği tepki ise güldürdü. Tommeraas, çeviri aracından sesli yardım aldığında duyduğu telaffuza ise şaşırarak "Bunu söylemem imkansız" dedi.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100