Şeyda Coşkun: AVM'ler bile açılırken sahiller neden yasak?

Ünlü yaşam koşu Şeyda Coşkun’u Kuruçeşme’de bir market çıkışı görüntülendi. Şeyda Coşkun karantinada sıkılmaya başladığını ifade etti.

Yaşam koçluğunu yaptığı isimlerle sürekli yürüyüş yapan Şeyda Coşkun, AVM’ler bile açılırken sahil yasağının devam etmesini eleştirdi. Coşkun, evde iftar sofrası hazırlayacağını söylüyor ve menüdeki yemekleri saydı.

Her salı bir devlet hastanesine giderek personele sağlıklı besinler dağıtan Coşkun, son olarak Beylikdüzü’nde Covid-19 hastalarının olduğu bir hastaneyi seçtiğini belirtti. Şeyda Coşkun, anneler günü için de taze çiçeklerden oluşan özel bir maske hazırlattığını sözlerine ekledi.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100