Sinan Özen'den gözyaşları içinde yürek burkan açıklamalar

Fantezi müziğinin ünlü ismi Sinan Özen ile dört yıl önce evlendiği Burcu Kartal’ın ikiz bebekleri Sanberk ve Neva şubat ayında dünyaya gelmiş ancak bağırsakları çalışmayan Neva 6 ameliyat birden geçirmişti. Ünlü sanatçı prematüre doğan kızının tedavi gördüğü hastanede doktorlarıyla beraber basın toplantısı düzenledi.

Sinan Özen, kızıyla ilgili konuşurken duygulu anlar yaşadı. Özen, oğlu Sanberk’in sağlık durumunun ise iyi olduğunu söyledi. Sinan Özen eşiyle masal okuyup sohbet ederek bebekleriyle duygusal bağ kurmaya devam ettiklerini belirtti. Zor günler geçiren Sinan Özen toplantı sonrası muhabirlerle korona virüs önlemlerine uygun olarak selamlaştı.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100