Tuba Büyüküstün açıklama yaptı! Futbolcu Ali Güneş'le beraber mi?

Son olarak “Menajerimi ara” dizisine konuk olan Tuba Büyüküstün’ün sosyal medyadan takip etmeye başladığı bir isim dikkat çekti.

Üç yıllık sevgilisi işletmeci Umut Evirgen’den karantina günlerinde ayrılan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, eski milli futbolcu Ali Güneş’i takibe aldı. Çok geçmeden Güneş’in de Büyüküstün’ü takip etmesi “Acaba yeni ilişki mi?” sorusunu akıllara getirdi.

41 yaşındaki Ali Güneş’in Tuba Büyüküstün’ün köpeğiyle ilgili paylaşımının altına “Yakışıklı korsan” yorumunu yazması ve daha sonra “Herkese güzel düşünceleri ve yorumları için teşekkür ederim” mesajını atması da gözlerden kaçmadı.

Ali Güneş’le aşk yaşadığı iddiası hızla yayılınca Tuba Büyüküstün, önce “Suç yok, suçlu yok. Hayat böyle anladım. Aşk yok, artık yok ama zamanla alıştım” paylaşımını yaptı. Ardından da şu açıklamayı yazdı:

“Hepimiz aşkı çok seviyoruz biliyorum. İki insan birbirlerini sevsinler, aşık olsunlar, el ele çıkıp dolaşsınlar, onlara bakalım, içimiz mutlulukla dolsun. Bayılıyoruz. Ben de aşkı çok seviyorum. Ama aşk dediğimiz şey, ya da bir ilişki iki insan aynı yerde bulunduğunda, oturup sohbet ettiğinde ya da birbirlerini sosyal medyadan takip ettiğinde olmuyor değil mi? Sosyal medya takibini aşka yormak çok romantik bir bakış açısının ürünü…

Hızını alamayan ünlü oyuncu “Belki de kırılmasaydı, yeşillenmeyecekti” paylaşımıyla da aşk iddiasının kendisini çok üzdüğünü ima etti.

Ali Güneş de aynı saatlerde story sayfasından şu yorumu yaptı: “Tuba Büyüküstün gereken açıklamayı yaptı. Umarım bundan sonra bu konuyla ilgili sorular gelmez…”

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100