Yeni Gelin'in Brezilyalı yıldızı Jessica May: Ailem için endişeliyim

“Yeni Gelin” dizisiyle yıldızı parlayan Brezilyalı oyuncu Jessica May, karantina döneminde hangi alanda kendisini geliştirdi?

Fotoğrafçılık yapan Hüseyin Kara ile evli olan güzel oyuncu karantina dönemini değerlendirdi. 26 yaşındaki Jessica May, özellikle Brezilya’daki ailesi için endişelendiğini söyledi. Ünlü oyuncu son dönemde en çok özgürlüğü özlediğini ifade etti.

Jessica May, karantina döneminde yemek yapmaya başladığını anlattı. Brezilyalı oyuncu hayvansever kimliğiyle de tanınıyor. Jessica May birçok kadının aksine karantina boyunca kuaföre gidememesinin kendisi için hiç sorun yaratmadığını ifade etti. Ünlü oyuncu karantina sonrası ilk yapacağı şeyi de açıkladı. Jessica May, son olarak tv100’e sevgilerini yolladı.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.

#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın

ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 Canlı Yayın İzle: https://www.youtube.com/watch?v=9NMCg…

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100