5 Milyon Liralık iPhone Vurgunu!

Ümraniye’de, Yaypel isimli telefon ve teknolojik ürün tamiri yapan iş yerine gece saatlerinde giren hırsızlar, yaklaşık 5 milyon liralık soygun gerçekleştirdi. Soygun öncesinde lüks otomobil de çalan hırsızlar, daha sonra gözlerine kestirdikleri iş yerine geldi. Piyasa değeri 20 ila 40 bin lira arasında olan yüzlerce telefon, kulaklık ve teknolojik ürün çalan hırsızlar, çuvallara doldurdukları ürünlerle olay yerinden kaçtı. Hırsızlık anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Kanalımıza Abone Oldunuz mu?
📌 http://bit.ly/IHA-Abone

Lüks otomobil çaldılar, hırsızlığa ise çaldıkları araç ile geldiler
Teknolojik ürün tamir merkezine soyguna gelen hırsızlar, soygun öncesinde lüks otomobil çaldı. Hırsızlar, çaldıkları milyonluk otomobil ile firmaya gelerek, içeride bulunan telefonları, kulaklıkları ve teknolojik ürünleri çaldı. 5 milyon zarara uğrayan şirket sahibi ise durumu emniyet ekiplerine bildirerek şikayetçi oldu.

Anahtarı kopyaladılar, hırsızlık sonrası kepengi kapatıp gittiler
İş yeri sahibi Okyay’ın iddiasına göre hırsızlar, iş yerinin kepenk sistemine ait uzaktan kumandalı anahtarı kopyalayarak bu hırsızlığı gerçekleştirdi. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, hırsızların geldikleri lüks araç ile iş yerinin kepengini açarak hırsızlığı gerçekleştirdiği görülüyor. Görüntülerde hırsızlar, daha sonra soydukları iş yerinin kepengini tekrar kapatarak olay yerinden ayrılıyor.

#iPhone #Hırsızlık #Haber

———————————————————————–

Bir Çok Merak Edilen Konuda Uzman Görüşlerini Sizlerle Buluşturduğumuz İHA Aktüel Kanalımız 👇
📌 https://bit.ly/IHA-Aktuel

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi
🌐 http://www.iha.com.tr

Sosyal Medya’dan Bizi Takip Edin!

📍 https://facebook.com/iha.com.tr
📍 https://twitter.com/ihacomtr
📍 https://instagram.com/ihacomtr/
📍 https://t.me/ihacomtr
📍 https://www.tiktok.com/@ihacomtr

Bize Ulaşmak İçin 👇
🌐 https://www.iha.com.tr/iletisim