Aç Kalan Kediler Otele Akın Etti

Sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde aç kalan onlarca kedi otele akın etti. Hayvanların acıktığını gören otel işletmecisi aldığı tavuk ciğeriyle kedileri besledi.
İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
► http://bit.ly/IHA-Abone

Sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde aç kalan onlarca kedi, Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde bulunan Haşimiye Meydanındaki bir otelin önünde toplandı. Acıkan hayvanların otelin önünde toplandığını gören işletmeci Recaği Aslan, aldığı tavuk ciğerleriyle kedileri besledi. Kedilerle birlikte kargaları da besleyen Aslan, her sokağa çıkma kısıtlamasında kedilerin otelin önünde toplanarak yemek istediğini söyledi.
Poşetin içindeki tavuk ciğerlerinin kokusunu alan kediler, poşeti getiren görevliye doğru koştu. Kedilerle birlikte aç kalan kargalar da yemekten nasibini aldı. Otel işletmecisinin attığı ciğerleri kapmaya çalışan kargalar birbirleriyle yarıştı.
Sokağa çıkma kısıtlaması olduğunda hayvanların aç kaldığını söyleyen Recai Aslan,” Kısıtlama kararı alınınca biz de tavuk ciğeri alıyoruz. Hayvanlar aç kaldığında ise onları besliyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması olduğu için otelimiz kapalı. Her kısıtlama olduğunda kedileri besliyoruz” diye konuştu.

#haber #sondakika #gündem

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi
► http://www.iha.com.tr

İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri
► https://facebook.com/iha.com.tr
► https://twitter.com/ihacomtr
► https://instagram.com/ihacomtr/
► https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/

İhlas Haber Ajansı hakkında
http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html

İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
►http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html